МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Суддів закликають активніше боротися за власні гарантії

 

Українським суддям необхідно об’єднатися задля забезпечення незалежності судової системи, а під час з’їздів суддів варто цікавитися не лише питаннями виборів у той чи інший орган.

Про це заявила суддя Вищого адміністративного суду  Тетяна Стрілець під час Закарпатського регіонального судового форуму «Стандарти Ради Європи: нові повноваження органів судової влади України», який сьогодні проходить в Ужгороді, передає кореспондент видання «Закон і Бізнес».

«Велика кількість суддів взагалі не цікавиться питаннями які виносяться на з’їзд, а інтерес виникає тільки щодо питання, яке стосується виборів, - пояснила вона. - Такі положення речей є неприпустимими». Тому, на думку Т.Стрілець служителям Феміди варто об’єднатися задля досягнення загальних цілей, а саме забезпечення незалежності судової системи.

На її думку, форум став «ковтком свіжого повітря, адже зараз дуже напружена ситуація і в судах і в державі в цілому». Вона закликала не триматися осторонь від проблем один одного, назвавши присутніх в залі майбутнім судової системи держави.

Джерело: zib.com.ua
06.03.2017

Сьогодні
19 червня 2018

Анонс подій:

 



Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатися



Наші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація