МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Ми хочемо одночасно і країну без корупції, і кума, який все порішає, — суддя

 

Громадяни мають бажати не тільки змін, але й бажати змінюватися самим. А зараз суспільство заявляє про підтримку боротьби з корупцією, але водночас більшість бажає на всяк випадок мати свою «сторонню допомогу».

Таку думку висловив суддя Тернопільського окружного суду Андрій Жук під час Закарпатського регіонального судового форуму «Стандарти Ради Європи: нові повноваження органів судової влади України», який сьогодні проходить в Ужгороді, передає кореспондент видання «Закон і Бізнес».

«Ми хочемо мати і країну без корупції, і одночасно кума, який все порішає», — зауважив суддя та визначив основні інструменти для подолання корупційних явищ.

На його думку, підвищення суддівської винагороди та справедлива її диференціація в різних інстанціях є основним інструментом боротьби із корупцією. Також обов’язковою умовою є забезпечення суддів хоча б службовим житлом.

Крім того, А.Жук розповів про випадки коли сторонам необхідно розглянути справу в найкоротші терміни і вони звертаються до суддів з таким проханням. Як вихід, доповідач запропонував встановити за це підвищений розмір судового збору, наприклад, в трикратному розмірі.

Джерело: zib.com.ua
06.03.2017

Сьогодні
19 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація