МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Суддям пояснили, що робити із депутатами, які «контролюють» справи

 

Останнім часом трапляються випадки, коли депутати звертаються до голови суду з повідомленнями про те, що та чи інша справа перебуває в них на контролі.

Про це під час своєї доповіді на Закарпатському регіональному судовому форумі, який сьогодні проходить в Ужгороді, розповіла член Вищої ради правосуддя Алла Лесько, передає кореспондент газети «Закон і Бізнес».

«Такі листи-звернення є незаконними,  ми, зі свого боку, також будемо на них реагувати», - зауважила член ВРП.

На її погляд, слід виходити з того, що незалежність суду забезпечує, в кінцевому рахунку, право кожного на справедливий і неупереджений суд. Тому закликала суддів, які вважають що на них здійснюється тиск чи втручання у їх діяльність, негайно звертатися до ВРП. 

В той же час, А.Лесько вказала, що судді повинні розуміти, що коли вони звертаються до ВРП з відповідними заявами, у них одразу теж з’являються певні обмеження та обов’язки.

Член ВРП підкреслила, що незалежність кожен суддя повинен забезпечити самостійно. «Суддя сам повинен бути порядним і безстороннім, а якщо він не може бути таким, то світ клином не зійшовся на цій професії, і тому потрібно з неї іти», — вважає вона.

Захід організований Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України разом із Асоціацією правників України спільно з проектом Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні».

Джерело: zib.com.ua
06.03.2017

Сьогодні
27 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація