МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Нам ще потрібно вибороти незалежність, — Кравчук

 

Професійні організації суддів працюють для захисту своїх прав в роботі з владними структурами та органами, стосовно яких суди виносять рішення. В АРССУ вважають, що за незалежність від такого впливу необхідно ще поборотися.

Про це заявив президент Асоціації розвитку суддівського самоврядування Володимир Кравчук під час Закарпатського регіонального судового форуму «Стандарти Ради Європи: нові повноваження органів судової влади України», який сьогодні проходить в Ужгороді, передає кореспондент видання «Закон і Бізнес».

Зокрема він нагадав, що судді мають право організовувати асоціації чи інші організації та вступати до них для захисту своїх прав, удосконалення професійної підготовки і збереження судової незалежності. 

В.Кравчук також зазначив, що професійні організації суддів залучаються до винесення рішень стосовно управління судами, визначення судового бюджету та його розподілу на місцевому і національному рівнях. З ними таким же чином проводяться консультації стосовно планів щодо будь-яких змін до закону, а також з приводу визначення винагороди за працю та їх соціальне забезпечення.

Тож підсумовуючи обсяг роботи, до виконання якої може долучитися кожен суддя, президент АРССУ сказав: «Нам ще потрібно вибороти незалежність», — зауважив він і закликав приєднуватися до АРССУ, тим самим активніше приймати участь у суддівському самоврядуванні.

Джерело: zib.com.ua
06.03.2017

Сьогодні
27 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація