МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Майже по чверті мільйона гривень на місяць. Стало відомо, скільки заробляє кожен член ВККС

 

Загалом за січень члени ВККС разом отримали понад 3 млн грн — це річна зарплата суддів за 2016 рік, підрахували активісти.

225 тисяч гривень на місяць — стільки здебільшого заробляє кожен член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

Такі дані випливають з відповіді ВККС на запит "Всеукраїнського об'єднання "Автомайдан", яку активісти опублікували у Facebook.

"Зміни, внесенні до закону "Про судоустрій і статус суддів" від початку року позитивно вплинули на заробітну плату членів Вищої кваліфікаційної комісії та Вищої ради правосуддя, яка зросла в кілька разів. Ми вирішили надіслати запити, щоб дізнатися яка ж тепер зарплатня членів ВРП та ВККС", — пояснили "автомайданівці".

"Вища кваліфікаційна комісія суддів України виявилася більш відкритою, ніж Вища рада правосуддя і відповіла на наш запит, щодо заробітної плати отриманої їх членами в січні 2017 року. Суми вражають, за один місяць члени ВККС отримали фактично річну заробітну плату суддів 2016 року. Загалом за січень членам ВККС було виплачено понад 3 млн грн заробітної плати", — зазначили активісти.

Крім того, автомайданівці припустили, що подібний заробіток мають і члени Вищої ради правосуддя, яка не надала у відповіді на запит чітких цифр щодо зарплат.

"Припускаємо, що стільки ж отримали за січень і члени Вищої ради правосуддя, однак, на їх думку інформація щодо зарплатні є службовою та не підлягає публікації. Що ж, цікаво як вони сподіваються приховати це в своїх деклараціях?" — резюмували активісти.

З відповідями на запити активістів можете ознайомитися нижче.

Джерело: tsn.ua
07.03.2017

Сьогодні
24 квітня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація