МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Чесні судді існують! Окрема думка судді про два крісла Сторонського

 

Усі адвокати, що брали участь у справі, зізналися: таке в їхній практиці трапилось уперше…

У Нововолинську й у сусідньому Володимирі громади якось звиклися з тим, що в міській раді один чиновник обіймає одразу дві ключові посади: у самоврядній гілці влади й у виконавчій. Однак окремі свідомі індивіди цьому опираються – подають у суд, пишуть запити, публічно протестують. І не без успіху!

Уже півроку позивається до першого заступника нововолинського міського голови і секретаря міськради (в одній особі) Андрія Сторонського та до цілої міськради на чолі з міським головою нововолинський громадський діяч Анатолій Бідзюра.

Міський суд у задоволенні адміністративного позову йому відмовив. Суддя Микола Ушаков вважає: сидіти на двох кріслах Сторонський може, а якщо раптом міськрада і припустилася помилки щодо об’єднання двох посад, то позиватись до міськради може лише сам ПАН Сторонський. А Бідзюра тут, мовляв, ні до чого.

Адміністративний апеляційний суд у Львові з Ушаковим погодився й апеляцію Бідзюри не задовольнив. Але! Поміж трьох суддів, що розглядали скаргу, знайшовся один із власною чесною думкою.

Суддя Роман Йосипович Коваль із окремою думкою – ліворуч за суддівським столом

Він не підписав апеляційний вердикт, зазначив під рішенням колегії суддів, що має ОКРЕМУ ДУМКУ… і виклав її невдовзі на трьох сторінках.

Читайте. Аналізуйте. І візьміть до уваги, що такі випадки у вітчизняній судовій системі є дуже, дуже рідкісними.

Жоден із адвокатів, які брали участь у цій справі (що з боку позивача, що з боку відповідачів), не стикався у своїй практиці з такою принциповою позицією судді.

Респект, пане Коваль! Браво!

 

Джерело: radar.in.ua
06.03.2017

Сьогодні
27 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація