МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Двох суддів господарського суду міста Києва відсторонено від здійснення правосуддя

 

Вища рада правосуддя на засіданні 9 березня 2017 року розглянула клопотання заступника Генерального прокурора України Столярчука Ю.В. про тимчасове відсторонення судді господарського суду міста Києва Пригунової Алли Борисівни від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності. Суддя Пригунова А.Б. підозрюється у вчиненні особливо тяжких корисливих злочинів у сфері службової діяльності, зокрема у заволодінні майном шляхом обману за попередньою змовою групи осіб, що завдало значної шкоди потерпілому; одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної винагороди в особливо великому розмірі за вчинення в інтересах третьої особи дії з використанням наданої влади.

Дослідивши клопотання та додані до нього документи, заслухавши доповідача – члена Вищої ради правосуддя Бенедисюка І.М., представника Генеральної прокуратури – Лущая Р.О. та суддю Пригунову А.Б., Вища рада правосуддя ухвалила клопотання заступника Генерального прокурора України Столярчука Ю.В. задовольнити, тимчасово відсторонити суддю господарського суду міста Києва Пригунову Аллу Борисівну від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності до набрання законної сили вироком суду у кримінальному провадженні щодо неї або закриття вказаного кримінального провадження.

ВРП також розглянула клопотання заступника Генерального прокурора України Столярчука Ю.В. про продовження строку тимчасового відсторонення судді господарського суду міста Києва Головатюка Любомира Дмитровича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності, яке надійшло до Вищої ради правосуддя 2 березня 2017 року.

Нагадаємо, що 24 січня 2017 року Вища рада правосуддя розглянула клопотання заступника Генерального прокурора України Столярчука Юрія Васильовича про тимчасове відсторонення судді господарського суду міста Києва Головатюка Любомира Дмитровича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності. За результатом розгляду ВРП ухвалила клопотання задовольнити частково, тимчасово відсторонити суддю господарського суду міста Києва Головатюка Л.Д. від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності на строк до 13 березня 2017 року.

На обґрунтування клопотання про продовження строку тимчасового відсторонення Головатюка Л.Д. від здійснення правосуддя заступник Генерального прокурора вказує на те, що продовжують існувати обставини, які були підставою для відсторонення.  

Дослідивши клопотання та додані до нього документи, заслухавши доповідача – члена Вищої ради правосуддя Беляневича В.Е., представника Генеральної прокуратури – Демченка О.О., представника судді – Криворучко Л.С., Вища рада правосуддя ухвалила клопотання заступника Генерального прокурора України Столярчука Ю.В. задовольнити частково, продовжити строк тимчасового відсторонення судді господарського суду міста Києва Головатюка Любомира Дмитровича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності до 12 травня 2017 року.

Переглянути фотоальбом

Джерело: www.vru.gov.ua
09.03.2017

Сьогодні
26 квітня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація