МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Інформація про арешт грошей Іванющенко латвійським судом – блеф

 

Інформація про арешт грошей бізнесмена Юрія Іванющенка та відповідне рішення суду – неправда і блеф.

Про це заявляють адвокати самого Іванющенка Юрій Колесников і Євген Глазков.

– Сьогодні ми з подивом прочитали інформацію зам. генпрокурора про арешт нібито грошей Іванющенка. З усією впевненістю можу сказати, що Юрій Іванющенко жодного відношення до зазначеного процесу не має. Відповідно, і до грошей, які нібито були заарештовані латвійським судом. Мені здається, ця інформація – банальний блеф, спроба приховати той факт, що пред’явити Юрію Іванющенко нема чого, – заявив Глазков.

Триваюче політичне переслідування бачить в цьому і колега Євгенія Глазкова, адвокат Юрій Колесников:

– Інформаційний тиск на Юрія Іванющенка триває вже не один рік. Коли у наших опонентів закінчуються аргументи – вони починають розбурхувати інформпростір помилковими повідомленнями. Нещодавно навіть Європейський Союз був змушений визнати, що Іванющенко чистий перед законом, знявши з нього всі персональні санкції.

Також Колесніков і Глазков стверджують, що вони не брали участі ні в яких судових засіданнях в Латвії.

– Ми надаємо Іванющенко юридичні послуги вже багато років, з цього ми в курсі всіх судових розглядів, пов’язаних з нашим клієнтом. Дивно було чути про участь в процесі якихось адвокатів, адже ні я, ні мій колега – Євген Глазков, не брали участі в засіданні. Також сильно дивує фраза Єніна про нібито “куплені суди”: заявляємо, що тільки у справі про Кіотські гроші понад 50 суддів прийняли рішення на користь Іванющенко, – зазначив Коллесніков.

Нагадаємо, декількома днями раніше Європейський Союз повністю реабілітував бізнесмена Юрія Іванющенка, знявши з нього всі санкції, які були введені в 2014 році проти оточення побіжного президента Віктора Януковича. У 2017 санкції були продовжені для всіх, крім Юрія Іванющенка.

До слова, Міністерство внутрішніх справ в рамках розслідування кримінального провадження стосовно компаній групи бізнесмена Дмитра Фірташа “Ostchem” подало в суд 110 клопотань.

Джерело: fakty.ictv.ua
09.03.2017

Сьогодні
24 квітня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація