МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Вища рада правосуддя забракувала законопроект про антикорупційні суди

 

Вища рада правосуддя дійшла висновку про недоцільність прийняття зазначеного законопроекту як такого, що суперечить Конституції України

9 березня Вища рада правосуддя розглянула питання про затвердження консультативного висновку щодо проекту Закону України «Про антикорупційні суди», внесеного на розгляд Верховної Ради України народними депутатами України Єгороом Соболєвим, Оксаною Сироїд, Іваном Крульком, Мустафою Найємом, Сергієм Лещенком, Світланою Заліщук. Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Законопроект «Про антикорупційні суди» був опрацьований робочою групою, утвореною відповідно до розпорядження голови ВРП.

Вища рада правосуддя дійшла висновку про недоцільність прийняття зазначеного законопроекту як такого, що суперечить Конституції України й не узгоджується із законами України «Про судоустрій і статус суддів» та «Про Вищу раду правосуддя», які є базовими імплементаційними законами до Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)».

Вища рада правосуддя ухвалила затвердити консультативний висновок щодо проекту Закону України «Про антикорупційні суди» і надіслати його до Верховної Ради України.

Нагадаємо, ЄС і США закликають Україну створити антикорупційний суд задля посилення боротьби з корупцією.

Джерело: glavcom.ua
10.03.2017

Сьогодні
21 серпня 2017

Анонс подій:

 


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Звіт у рамках моніторингу стану незалежності суддів за результатами опитування суддів-делегатів XII позачергового зїзду суддів України 19-20 червня 2014 року.

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в УкраїнiАрхів заходів Центру>>

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація