МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Особливий режим роботи ВААС на період виборчого процесу 2017

 

11 березня 2017 року у зв’язку з утворенням у Вінницькій та Чернівецькій областях об’єднаних територіальних громад розпочнеться виборчий  процес, пов’язаний з  першими виборами  депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів. 

Нагадуємо, що частиною четвертою статті 15 Закону України “Про місцеві вибори”  визначено,  що  виборчий  процес перших місцевих виборів  розпочинається за  50  днів  до  дня виборів.

Відповідно до постанов  ЦВК  від  24 січня 2017 року за № 6 та від 14 лютого 2017 року №18  перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів Вінницької та Чернівецької областей  призначено на  неділю, 30 квітня 2017 року.

Тому у період виборчого процесу  у Вінницькому апеляційному адміністративному  суді  встановлено  особливий  режим  роботи  для  суддів і працівників апарату в позаробочий час, святкові  і  неробочі дні, а також напередодні та в день виборів.

Так, з метою належної організації роботи Вінницького апеляційного адміністративного суду під час виборчого процесу головою суду Віталієм Кузьмишиним видано наказ від  01 березня 2017 року за № 042-а/г, яким  затверджено  план основних організаційних заходів для забезпечення апеляційного розгляду адміністративних справ, пов’язаних із виборчим процесом.

Як зазначено у документі, прийом  справ і процесуальних матеріалів, пов’язаних із виборчим процесом перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, здійснюватиметься цілодобово.

Контроль за виконанням наказу взяв на себе очільник Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин.

Такий режим роботи у ВААС триватиме до завершення виборчого процесу.

Джерело: Прес-служба ВААС
10.03.2017

Сьогодні
19 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація