МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

З’явилося відео з зали столичного суду, де забарикадувалася група людей

 

Сьогодні представники громадскості забарикадувалися у приміщенні Шевченківського суду столиці, де відбувалося слухання у справі борця з нелегальними автоматами.

Як повідомлялося раніше, група людей забарикадувалася у приміщенні суду після того, як суддя продовжила запобіжний захід Заболотному у вигляді утримання під вартою до 6 травня.

Заболотного обвинувачують у погромах нелегальних гральних закладів.

“Йому інкримінують “Розбій”. “Потерпілими” на суді виступають бариги-утримувачі ігрових салонів, чия діяльність аморальна і заборонена законом. Викриті активістами гральні заклади навіть не оштрафовано. Підтримайте Кия!”, – заявив громадський діяч Юрій Павленко.

Учасники блокади суду акцентували увагу на тому, що учасник АТО Юрій Заболотний є батьком шести дітей, тому заява судді, про “не достатні соціальні зв’язки для того, щоб випустити Заболотного під домашній арешт” є абсурдною.

Нагадаємо, раніше народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий повідомив, що за гральним бізнесом у столиці стоїть начальник поліції Києва Крищенко.

Джерело: informator.news
10.03.2017

Сьогодні
27 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація