МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Поліція штурмувала приміщення столичного суду, де забарикадувалися протестуючі

 

Сьогодні поліція взяла штурмом приміщення Шевченківського суду столиці, де забарикадувалися прибічники борця з нелегальним ігровим бізнесом.

“Спецназ штурмував зал та на очах у дітей Заболотного скрутили і винесли із залу”, – повідомила очевидиця Юлія Ковальчук.

Як повідомлялося раніше, група людей забарикадувалася у приміщенні суду після того, як суддя продовжила запобіжний захід Заболотному у вигляді утримання під вартою до 6 травня.

Нагадаємо, Заболотному інкримінують статтю “Розбій”. Потерпілими на суді виступають утримувачі ігрових салонів, чия діяльність заборонена законом.

Джерело: informator.news
10.03.2017

Сьогодні
24 вересня 2017

Анонс подій:

21-22.09
м. Львів. Майстер-клас: "Незалежність судової влади і судова етика"

 


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Звіт у рамках моніторингу стану незалежності суддів за результатами опитування суддів-делегатів XII позачергового зїзду суддів України 19-20 червня 2014 року.

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в УкраїнiАрхів заходів Центру>>

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація