МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Конституційний Суд має визначитися з новим головою

 

18 березня закінчиться трирічний строк головування в Конституційному Суді Юрія Бауліна. Тож єдиний орган конституційної юрисдикції має визначитися з новим очільником.

Ю. Баулін очолив КС у березні 2014-го, невдовзі після того, як «переформатований» парламент звільнив 5 «старих» (серед них — і тодішнього Голову КС В’ячеслава Овчаренка) та призначив 4 нових суддів.

У постанові «Про реагування на факти порушення суддями Конституційного Суду України присяги судді» від 24.02.2014 №775-VII згадувалось і прізвище Ю.Бауліна. Від звільнення його врятувало те, що він був призначений за квотою глави держави. А наявність у в.о. Президента таких повноважень піддавалася сумніву.

Утримувала від подальшого розгону КС й необхідність термінового ухвалення рішень щодо кримського референдуму. Тож і порушені кримінальні справи проти 12 суддів КС поступово «забулися».

15 березня Ю. Баулін прозвітує перед колегами за 3 роки своєї роботи. Утім, скоріш за все, він продовжить виконувати повноваження очільника до набуття чинності новим законом про КС, який визначить нову процедуру, зокрема, й обрання керівництва Суду. Але, звісно, — не довше, ніж до червня цього року, коли закінчується строк його повноважень як судді КС.

Джерело: zib.com.ua
13.03.2017

Сьогодні
27 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація