МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Бійці АТО на з`їзді суддів: суд Лінча ніхто не скасовував

 

На позачерговому з`їзді суддів України, що розпочав роботу сьогодні зранку, відбувся інцидент. На трибуну президії вийшли бійці АТО та закликали суддів-делегатів не робити помилок при обранні своїх представників до Вищої ради правосуддя.

«Не робіть помилок, обирайте кришталево чистих людей, не піддавайтесь на кумівство», - з такими словами звернувся до суддів на позачерговому з`їзді голова об'єднання учасників АТО «Справедливість» Тарас Костанчук. Він разом із кількома бійцями АТО на початку заходу вийшов на трибуну та попросив слова до делегатів. Президія погодилася, після чого військовий нагадав присутнім, що більшість «суддів Майдану» так і залишились не покараними. Він також закликав прискіпливо підійти до головного завдання з`їзду – обрання шістьох представників від суддівського корпусу до Вищої ради правосуддя.

«Не зробіть помилок…з 44 претендентів мінімум третина людей не має морального права йти», - він додав, що в іншому випадку буде народний суд.

Його думку підхопив інший представник військових Віталій Олешко, який проголосив: «право народу на повстання ніхто не скасовував, якщо ваші суди не будуть потрібні людям, запрацюють суди Лінча… прогріті двигуни літаків та машин вас на врятують…».

Джерело: glavcom.ua
14.03.2017

Сьогодні
27 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація