МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Особи, які перешкоджали судді самі опинилися на лаві підсудних

 

За процесуального керівництва Запорізької місцевої прокуратури №2 завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно двох громадян за фактом втручання у діяльність судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя та вчинення хуліганських дій.

Як повідомив керівник Запорізької місцевої прокуратури № 2 Роман Мазурик, 06 лютого 2017 року громадяни Ш. та В., знаходячись в приміщенні залу судових засідань Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя, втрутилися у діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов'язків та грубо порушили громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства.

- Вказані особи раніше неодноразово приходили до залу суду по цивільній справі третьої особи щодо стягнення заборгованості з фізичної особи на користь банку грошових коштів, відношення до якої вони взагалі не мали та не будучи сторонами даної справи, проводили відеозйомку. Пізніше відеозапис розмістили в мережі Internet, а того дня, демонструючи явну неповагу, прийшли у черговий раз, – розповів Роман Мазурик.

Наразі обвинувальний акт за обвинуваченням вказаних громадян у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 296, ч. 1 ст. 376 КК України направлено для розгляду до суду.

За матеріалами прес-служби прокуратури Запорізької області

Джерело: magnolia-tv.com
14.03.2017

Сьогодні
27 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація