МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

В КС Президента звинуватили у неповазі до суду

 

Конституційний Суд продовжив розгляд справи щодо антикорупційного законодавства попри відсутність на засіданні представника Президента. У КС вважають, що Президент висловлює таким чином неповагу до суду.

Як повідомляє УНН, про це заявив суддя КСУ Ігор Сліденко, передає «Закон і Бізнес».

«Це третє засідання у цій справі, і ні на одному з цих засідань представника президента не було. Крім цього останнім часом представник президента ігнорує будь-які усні слухання в Конституційному суді. Президент України висловлює таким чином неповагу до Конституційного Суду, адже неявка без поважних причин — це відверта неповага до Конституційного суду України», — зазначив він.

Нагадаємо, 22 грудня 2016 року та 16 лютого 2017 Конституційний Суд вже відкладав розгляд справи щодо положень закону України «Про запобігання корупції» та ст. 366-1 ККУ у зв'язку з нез'явленням представників суб'єктів права на конституційне подання. Але і цього разу ситуація не змінилася.

Сьогодні Конституційний Суд проголосував за розгляд даної справи більшістю голосів — 12 голосами з 18 членів КСУ (4 з яких відсутні).

«Відсутні представник президента, Уповноважений ВРУ, директор Національного антикорупційного бюро України, представники інституту прикладних гуманітарних досліджень», —  повідомив головуючий на засіданні суддя КСУ Віктор Кривенко, додавши, що замість керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України присутні його представники Максим Грищук та Олексій Колотило.

Джерело: zib.com.ua
14.03.2017

Сьогодні
21 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація