МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Людям масово розсилають фіктивні повістки до суду

 

У такому "запрошенні" до суду написано, що правової тяганини можна уникнути, якщо людина сплатить визначену суму на рахунок кредитора, пише газета "Експрес".

Ось що розповів голова Коломийського міськрайонного суду Володимир П’ятковський: "Людей викликають на засідання, яких насправді немає у провадженні. Ми запитуємо: хто ж вас покликав до суду? А вони показують повістки, які суттєво різняться від тих, що ми надсилаємо".

За словами голови суду, у фальшивках немає потрібних підписів, не зазначено, який суддя і в якій справі викликає. Не написано також і про адміністративну відповідальність у разі неявки до суду. Через те, що людям надсилають фальшиві повістки, працівники суду звернулися до поліції.

"Ми внесли це звернення у Єдиний реєстр досудових розслідувань як кримінальне правопорушення та скерували матеріали до Києва, бо ж ці фірми розміщені в столиці. Київські колеги мали би перевірити законність та правомірність надсилання цих повісток, а також перевірити діяльність цих колекторських фірм, -- пояснює начальник відділу поліції Остап Білейчук. -- І такі фальшивки надсилають боржникам по всій Україні. Проте це лише елемент психологічного тиску".

Людям, які отримали такі повістки, правоохоронці радять бути уважними. "Якщо сумніваєтеся у справжності повістки, то зверніться в канцелярію суду", -- пояснює суддя Володимир П’ятковський.

Сабіна РУЖИЦЬКА

Джерело: www.expres.ua
15.03.2017

Сьогодні
22 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація