МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Несформовані відносини між гілками влади шкодять ходу реформ, – Андрій Бойко

 

10 березня 2017 року відбувся V Східноукраїнський юридичний форум, організований Асоціацією правників України. За п’ять років існування захід став унікальним майданчиком для професійної дискусії юристів не лише східноукраїнського регіону, а й України загалом. Цьогоріч участь у форумі взяли понад 100 учасників з усієї України: адвокати, судді, керівники юридичних фірм та представники Ліги студентів.

Головною темою форуму стала судова реформа в Україні, зокрема аналіз її результатів. У ході панельної дискусії, присвяченої реформі, з доповіддю виступив член Вищої ради правосуддя Андрій Бойко, зазначивши, що в України є всі шанси отримати ефективну та незалежну систему правосуддя.

Водночас Андрій Бойко визнає, що високі очікування можуть і не справдитися, адже відносини між різними гілками влади, які б базувалися на принципах незалежності судової влади, у нас ще не сформовані, що може породжувати деформації у проведенні реформ. Проте, як зауважив член ВРП, межі незалежності судової влади і її взаємодія з іншими гілками влади це – розумне поєднання стандартів Ради Європи і національних традицій: «Скажімо, у Німеччині взаємодія виконавчої та судової влади дуже міцна. Але це не впливає негативно на якість правосуддя».

Джерело: www.vru.gov.ua
14.03.2017

Сьогодні
25 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація