МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Через 5 років тяганини засудили волинського суддю-хабарника

 

Апеляційний суд Рівненської області відхилив апеляційну скаргу сторони, що представляла інтереси судді Ківерцівського районного суду Волинської області – Івана Підгорного.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Так, Апеляційний суд Рівненської області, приставши на позицію прокуратури Волині, відмовив у задоволенні апеляції сторони захисту та залишив у силі вирок Млинівського районного суду від 25 квітня 2016 року, яким визнано винним та засуджено за ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України (в редакції, що діяла на час вчинення правопорушення), суддю Ківерцівського районного суду Волинської області.

Прокурори у суді довели, що служитель Феміди у червні 2010 року одержав неправомірну вигоду в сумі 3500 грн за прийняття "правильного" рішення у цивільній справі, яка перебувала в нього на розгляді.

Судді призначили покарання у виді 5 років позбавлення волі з відбуттям покарання в кримінально-виконавчій установі, з позбавленням права обіймати посади судді та посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, в державних установах строком на 3 роки та з конфіскацією 1/6 (однієї шостої) частини майна, що є власністю засудженого.

Рішення суду набрало законної сили.

Нагадаємо, загалом судова тяганина тривала близько п’яти років. Правоохоронці та судді не могли посадити за грати Підгорного. Його представник, адвокат Віталій Столярук казав, що у справі недостатньо доказів, аби довести вину Підгорного.

До речі, будучи під слідством, суддя Підгорний вів судові засідання. Щоб перешкодити цьому, до нього у службовий кабінет навідувалися місцеві громадські активісти. Таким чином, вони унеможливили судді під слідством чинити «правосуддя».

Джерело: www.volynnews.com
17.03.2017

Сьогодні
26 квітня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація