МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Міжнародні донори позитивно оцінили проведення іспиту в рамках конкурсу до Верховного Суду

 

17 березня 2017 року в офісі Представництва Європейського Союзу в Україні відбулася чергова координаційна зустріч донорів з питань проведення конкурсу на зайняття вакантних посад суддів Верховного Суду.

Серед учасників зустрічі були представники Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», Програми USAID з реформування сектору юстиції «Нове правосуддя», Проекту Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні», Представництва Європейського Союзу в Україні, Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, Українсько-канадського Проекту «Підтримка судової реформи», Координатора проектів ОБСЄ в Україні та ін.

Голова Комісії Сергій Козьяков подякував представникам міжнародних організацій за підтримку Вищої кваліфікаційної комісії суддів України у проведенні конкурсу. Він також ознайомив присутніх з результатами анонімного письмового тестування кандидатів та нагадав, що наразі завершується перевірка практичних робіт.

Старший радник Консультативної місії Європейського Союзу з питань судової системи Джон Каббон позитивно оцінив роботу Комісії під час першого етапу кваліфікаційного оцінювання кандидатів до ВС. На його переконання, усе відбувалося надзвичайно прозоро та на високому рівні.

Присутні на зустрічі обмінялися думками щодо наступних етапів конкурсу, а саме психологічних тестів, співбесід на основі вивчення досьє кандидатів та навчання для майбутніх суддів ВС.

Ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук презентував концепцію комплексної навчальної програми підготовки новопризначених суддів Верховного Суду. Планується, що така підготовка розпочнеться у червні цього року.

Джерело: vkksu.gov.ua
21.03.2017

Сьогодні
25 квітня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація