МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

В Бердичівському суді справи розглядає 1 суддя, а 5 місць є вакантними

 

У зв’язку з численними зверненнями громадян, Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області повідомляє наступне:

Згідно штатного розпису в Бердичівському міськрайонному суді Житомирської області має працювати 12 суддів. Станом на 20 березня 2017 року в Бердичівському міськрайонному суді Житомирської області працює 7 суддів, з яких: 3 суддів здійснюють суддівські повноваження щодо розгляду справ, у 4-х суддів закінчився п’ятирічний термін суддівських повноважень, 5 суддівських посад є вакантними.

Враховуючи те, що з 18 травня 2017 року ще у 2-х суддів закінчується п’ятирічний термін суддівських повноважень, відповідно до Положення про автоматизовану систему документообігу суду, починаючи з 18 березня 2017 року всі матеріали, що надходять до суду, фактично передаються на розгляд одному судді.

Про ситуацію, що склалася в суді повідомлено Державну судову адміністрацію України, Вищу кваліфікаційну комісію суддів України та Вищу раду правосуддя.

У зв’язку із кризовою ситуацією щодо штатної чисельності суддів та зі значним навантаження на суддів, що відправляють правосуддя в Бердичівському міськрайонному суді Житомирської області, справи розглядаються в порядку черговості, з урахуванням положень, встановлених процесуальним законам строків щодо розгляду окремих категорій справ.
У свою чергу колектив суду і надалі докладатиме максимальних зусиль для забезпечення дотримання встановлених законом строків розгляду справ.

Про дату та час судового засідання та про рух справи учасники судового розгляду можуть дізнатися за наявною на сайті інформацією у розділі «Список справ, призначених до розгляду», або за телефоном: (04143) 2-02-69.

Джерело: rio-berdychiv.info
21.03.2017

Сьогодні
19 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація