МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Правоохоронці затримали адвоката-шахрая, що обіцяв вплинути на рішення суду за 100 тисяч гривень

 

Юриста заарештували під час отримання другої частини коштів

Генпрокуратура та спецслужбовці затримали адвоката, який шахрайським шляхом отримав від комерційної структури 100 тис. грн, повідомляє прес-служба відомства.

За вказані кошти адвокат, незважаючи на те, що правова допомога ним у передбаченому законом порядку не надавалася, обіцяв вплинути на суд апеляційної інстанції з метою винесення рішення на користь суб’єкта господарювання.

Під час отримання другої частини грошей у сумі 30 тис. грн адвоката було затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Примітно, що цей адвокат є захисником відстороненого судді Київського апеляційного адміністративного суду, якого нещодавно затримали працівники Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури за отримання неправомірної вигоди у сумі 5 тис. доларів США.

Причетність вказаного судді до шахрайських дій адвоката наразі перевіряється. З цією метою у зазначеного судді проведено обшуки.

Одночасно з цим проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення всіх обставин скоєного кримінального правопорушення, притягнення всіх винних осіб до відповідальності, а також готується клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Джерело: glavcom.ua
22.03.2017

Сьогодні
25 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація