МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Голові Вищої ради правосуддя нададуть держохорону – Порошенко

 

Голові Вищої ради правосуддя Ігорю Бенедисюку нададуть державну охорону, повідомив у середу президент України Петро Порошенко на засіданні Ради з питань судової реформи

«Хочу повідомити, що я ухвалив рішення принаймні на час конкурсу (до оновленого Верховного суду України – ред.) голові Вищої ради правосуддя надати державну охорону», – повідомив Порошенко.

Він також додав, що уряд має прискорити ухвалення постанови, яка передбачатиме забезпечення належної охорони для українських судів.

Військова прокуратура нині проводить досудове розслідування за фактом нападу на голову Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедисюка. Серед версій, які перевіряють – перешкоджання професійній діяльності Бенедисюка.

Слідство встановило, що 17 березня у вечірній час представниками громадського руху «Традиція і порядок», колишнього батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Гарпун», а також неповнолітніми особами було здійснено напад на голову Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедисюка і його дружину. Під час цього нападу 13 осіб у «балаклавах» перешкоджали руху автомобіля Бенедисюка, вигукували погрози на його адресу, повідомили у ГПУ.

Один із учасників конфлікту Євген Карась заявив, що Бенедисюк намагався наїхати автомобілем на активістів молодіжного руху «Традиція і порядок», які звинуватили його у корупції.

Джерело: www.radiosvoboda.org
22.03.2017

Сьогодні
21 серпня 2017

Анонс подій:

 


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Звіт у рамках моніторингу стану незалежності суддів за результатами опитування суддів-делегатів XII позачергового зїзду суддів України 19-20 червня 2014 року.

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в УкраїнiАрхів заходів Центру>>

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація