МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Вища рада правосуддя з початку існування звільнила 73 суддів, щодо одного надала згоду на арешт

 

Голова ВРП підкреслив, що орган вже повністю сформовано

Вища рада правосуддя вже функціонує, з моменту створення відправила у відставку 73 суддів, щодо одного надала згоду на арешт. Про це повідомив голова Вищої Ради правосуддя Ігор Бенедисюк під час засідання Ради з питань судової реформи 22 березня, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Вже розглянуто Вищою радою правосуддя 165 матеріалів і надано рекомендації щодо призначення суддів. Ці рекомендації знаходяться у президента. Звільнено 73 судді у відставку, 23 суддів рекомендовано звільнити за скоєння дисциплінарних проступків, 11 суддів за несумісністю. Також прийнято рішення щодо відсторонення 8 суддів, і щодо одного суддю ми надали згоду на арешт", - сказав Бенедисюк.

Нагадаємо, у "бюджетну ніч" Верховна Рада прийняла у другому читанні і в цілому закон №5180 "Про Вищу раду правосуддя". За відповідне рішення проголосував 271 народний депутат. Протягом 20 днів з моменту набрання чинності даним законом Вища рада юстиції мала трансформуватися у Вищу раду правосуддя.

Джерело: ua.112.ua
22.03.2017

Сьогодні
25 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація