МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Позов проти Росії – лише маленький крок щодо притягнення Кремля до відповідальності, – Зеркаль

 

Міжнародний суд ООН у Гаазі має ухвалити рішення щодо попередніх заходів проти Росії до кінця квітня, але після цього він ще встановить Україні термін для подання основного Меморандуму.

Таку заяву зробила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль у ефірі 5 Каналу.

"Ми пройшли цей перший етап, але цей етап – це лише маленький ланцюжок на нашому шляху притягнення Росії до відповідальності. Зараз суд має прийняти рішення щодо застосування тимчасових заходів", – наголосила дипломат.

За її словами, ці заходи вийдуть у зовсім іншому вигляді, аніж про це просила українська сторона.

"І за Конвенцією щодо застосуванню, щодо ліквідації всіх форм расової дискримінації для суду це буде трошки легше, бо вони проходили цю ж ситуацію з росіянами, і вже було виписане рішення, яке тоді підтримали більшість суддів", – зауважила вона.

Крім того, заступник міністра закордонних справ України розповіла, коли ж можна буде очікувати на рішення щодо тимчасових заходів.

"Гарантувати реакцію суду і те, яку вони виберуть позицію у питанні заборони фінансування тероризму, дуже важко, тому попередньо ми очікуємо, що це рішення щодо тимчасових заходів проти Росії буде прийняте до кінця квітня. Але після цього суд ще встановить нам термін для подання основного Меморандуму – він стосується всіх доказів, де ми вважаємо, що Росія порушує вимоги цих Конвенцій. І це, насправді, шалена праця", – резюмувала Зеркаль.

Джерело: 24tv.ua
22.03.2017

Сьогодні
22 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація