МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Порошенко подав до Ради невідкладний законопроект про створення нового Верховного Суду

 

Президент України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради законопроект, який повинен прискорити створення нового Верховного Суду.

Як повідомили в прес-службі глави держави, законопроект Про внесення змін у Господарський процесуальний кодекс України, Цивільний процесуальний кодекс України, Кодекс адміністративного судочинства України та інші законодавчі акти визначений як невідкладний. Документ розроблений Радою з питань судової реформи. 

"Де-факто конституційна судова реформа не просто проголосована. Не просто почалася її імплементація. Ми вже на завершальному етапі створення нового Верховного Суду", - заявив президент. 

Порошенко висловив сподівання, що новий Верховний Суд запрацює найближчим часом, "реалізуючи і захищаючи право українського народу на справедливий суд". 

Нагадаємо, що в 2016 році Петро Порошенко підписав закон Про судоустрій та статус суддів, який дозволяє реалізувати положення законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо правосуддя. Відтепер судді повинні призначатися виключно за результатами публічного конкурсу та кваліфікаційного оцінювання.

Джерело: nv.ua
23.03.2017

Сьогодні
19 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація