МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Вища рада правосуддя ухвалила звільнити у відставку трьох суддів

 

Вища рада правосуддя 23 березня 2017 року на своєму засіданні розглянула матеріали щодо звільнення суддів із посад за загальними обставинами та ухвалила звільнити у зв’язку з поданням заяв про відставку:

Митрофанову Любов Василівну – з посади судді апеляційного суду Дніпропетровської області;

Моісеєнко Олену Михайлівну – з посади судді Сумського районного суду Сумської області;

Дьоміну Ольгу Олександрівну – з посади судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Крім того, Рада ухвалила звільнити Лепеху Володимира Анатолійовича з посади судді Савранського районного суду Одеської області у зв’язку з неспроможністю виконувати повноваження за станом здоров’я.

Водночас ВРП ухвалила залишити без розгляду заяву Федченка Володимира Миколайовича про звільнення з посади судді Борівського районного суду Харківської області у відставку.

Вища рада правосуддя ухвалила залишити без розгляду повідомлення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про неподання суддею Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим Родькіною Любов’ю Анатоліївною своєчасно заяви про обрання на посаду судді безстроково. Також без розгляду залишено заяви Юріної Олени Миколаївни та Плієвої Наталі Гурамівни про звільнення з посад суддів господарського суду міста Севастополя за власним бажанням.

Розгляд матеріалів щодо звільнення Нечитайла Олександра Миколайовича з посади судді Вищого адміністративного суду України у відставку відкладено до 6 квітня 2017 року.

Джерело: www.vru.gov.ua
23.03.2017

Сьогодні
25 квітня 2018

Анонс подій:

 



Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатися



Наші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація