МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

У ГПУ пояснили, чому Охендовського визнали потерпілим – документ

 

Слідчим суддею Печерського районного суду міста Києва було зобов'язано слідчого Генеральної прокуратури визнати голову Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського постраждалим.

Про це йдеться у відповіді Генеральної прокуратури на запит «Слова і Діла».

«17 лютого 2017 року Михайло Охендовський подав заяву про притягнення його як потерпілого, за результатами розгляду якої 20 лютого слідчим суддею була винесена постанова про відмову у визнанні потерпілим. Однак 2 березня слідчим суддею Печерського райсуду вказана постанова була скасована і зобов'язано слідчого невідкладно вручити Михайлу Охендовському пам'ятку про процесуальні права і обов'язки потерпілого», – йдеться у документі.

За інформацією Генпрокуратури, це кримінальне провадження про притягнення завідомо невинного очільника ЦВК до кримінальної відповідальності Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою було зареєстровано 4 лютого 2017 року також на підставі рішення Печерського райсуду.

«У зв'язку з цим 16 лютого Охендовського було викликано до ГПУ для вручення пам'ятки про процесуальні права та обов'язки потерпілого і допиту як потерпілого», – додали у прокуратурі.

Джерело: www.slovoidilo.ua
23.03.2017

Сьогодні
22 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація