МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Дисциплінарна палата рекомендує ВРП звільнити суддю Дніпровського суду Києва

 

За рішенням судді Нелі Ластовки на два місяці заґратували майданівця Максима Цибульського

Звільнити з посади суддю Дніпровського суду Києва Нелю Ластовку рекомендує дисциплінарна палата Вищій раді правосуддя. Про це повідомляє "5 канал".

На засіданні розглянули низку дисциплінарних справ суддів, які ухвалювали незаконні рішення проти активістів Революції Гідності. Це, зокрема, суддя Святошинського суду Надія Лопатюк. За її рішенням на два місяці заґратували майданівця Максима Цибульського.

Утім, сьогодні дисциплінарну справу проти судді Лопатюк припинили через закінченням строку притягнення до відповідальності. А от суддю Нелю Ластовку, яка постановила відібрати водійські права в активіста Революції Гідності через участь у автопробігу до Межиігр'я, рекомендують звільнити з посади судді. 

Суддя Неля Ластовка говорить: "Було накладено адмінстягнення на Кузьмінського не як на особу, не як на учасника масових акцій протесту, оскільки в момент вчинення правопорушення Кузьмінський не був учасником акцій протесту".

Натомість сам Євген Кузьмінській наголосив: "Це було чітко упереджене рішення. По команді робилися всі ці справи, тому я повністю згоден з позицією про звільнення".

Адвокат Кузьмінський Роман Маселко наголосив: "По документах людину звільняли на Володимирському узвозі, а по протоколу вона вже була на Богатирській. Абсурдне рішення, відповідно, ВРП правомірно внесла подання про її звільнення".

Джерело: www.5.ua
27.03.2017

Сьогодні
22 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація