МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Скандальний волинський суддя-хабарник хоче поновитися на посаді

 

Ківерцівський суддя Іван Підгорний звернувся з позовом у Волинський обласний адміністративний суд, аби його поновили на посаді. Чоловік невдоволений звільненням та хоче надалі продовжувати свою професійну кар’єру.

Судове засідання відбулося 28-го березня, – пише ІА Волинські Новини

Раніше Феміда ухвалила покарання у виді 5 років позбавлення волі з відбуттям покарання в кримінально-виконавчій установі з позбавленням права обіймати посади судді строком на 3 роки.

Перед початком розгляду позову, у судовій залі зібралися громадські активісти та журналісти. Побачивши гурт людей, Іван Підгорний різко вийшов із залу, сказавши, що йому стало погано. Відповідно, він написав заяву, аби розгляд відбувся без його присутності.

Нагадаємо, йдеться про екс-суддю Ківерцівського районного суду Волинської області – Івана Підгорного, щодо якого судова тяганина тривала близько п’яти років. Правоохоронці та судді не могли посадити за грати Підгорного. Його представник, адвокат Віталій Столярук, казав, що у справі недостатньо доказів, аби довести вину Підгорного. Більше того, будучи під слідством, суддя Підгорний вів судові засідання. Щоб перешкодити цьому, до нього у службовий кабінет навідувалися місцеві громадські активісти.

Зауважимо, що Іван Підгорний став безробітним 17-го березня 2017-го року на підставі ухвали Ківерцівського районного суду, й тоді його відрахували зі штату.

Сам же позивач нарікав на процедуру звільнення, мовляв, не було підстав.

Втім, розглянувши звернення, Волинський обласний адміністративний суд відхилив позов одіозного судді-хабарника.

До слова, виконанням вироку щодо ув’язнення має зайнятися суд першої інстанції – Млинівський районний суд Рівненської області, який засудив хабарника. Через паперову тяганину це може зайняти до двох тижнів.

Джерело: vsn.com.ua
28.03.2017

Сьогодні
26 квітня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація