МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Кожен третій кандидат у Верховний Суд провалив практичне завдання

 

Тільки 339 кандидатів у новий Верховний Суд з 521 впоралися з практичним завданням, під час якого їм потрібно було підготувати проект судового рішення. Про це повідомляє LB.ua з посиланням на персоніфіковані результати, які були оприлюднені на сайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів у вівторок, 28 березня.

Серед 182 кандидатів, які не набрали прохідний бал, опинилися, зокрема, депутати Верховної Ради Леонід Ємець та Руслан Сидорович, суддя Верховного Суду Олександр Волков і заступник голови Вищого адміністративного суду Михайло Смокович.

У наступний етап конкурсу пройшли 70 претендентів на посади суддів Касаційного адмінсуду, 76 претендентів у Касаційний господарський суд, 87 претендентів у Касаційний кримінальний суд і 106 претендентів у цивільний Касаційний суд.

Максимальні бали за практичне завдання отримали суддя Апеляційного суду Івано-Франківської області Надія Стефанів та черкаський адвокат Євген Синельников. Вони набрали 110,5 бали із 120 можливих.

Варто зазначити, що конкурс у Верховний Суд складається з декількох етапів: тестування, практичного завдання, психологічного тесту, перевірки суддівського досьє. Проводить конкурс Вища кваліфікаційна комісія суддів. Переможців конкурсу, згідно із законодавством, вона повинна рекомендувати призначити на посади суддів Верховного Суду Вищої ради правосуддя. А він, зі свого боку, направляє відповідні подання на призначення Президента. Роль глави держави в цьому процесі - символічна. Він повинен тільки підписати укази про призначення суддів.

На початку конкурсу було 1436 претендентів на посаду судді Верховного Суду. До другого етапу дійшов 521.

Як повідомляв ZAXID.NET, раніше стало відомо, що кілька учасників конкурсу у Верховний суд здавали іспит за своїми власними справами. Судді мали місяці на те, щоб вивчити матеріали проваджень, за якими їм запропонували виконати практичне завдання

Олег Костюк

Джерело: zaxid.net
28.03.2017

Сьогодні
27 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація