МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суд визнав матючню чиновників порушенням Присяги

 

ВСУ визначив порушенням Присяги держслужбовця публічну розмову чиновників з використанням лайки.

Верховний суд України виніс постанову в якій вказав, що використання чиновниками та іншими держслужбовцями ненормативної лексики є порушення даної ними Присяги – судді постановили, що використання лайки може бути причиною застосування щодо державних службовців санкцій, впритул до звільнення.

Про це повідомляє "Юридична практика", зазначаючи, що рішення прийнято у справі колишнього голови Первомайської райдержадміністрації, який був звільнений через скандал зі співробітниками патрульної служби – "На його думку, він не здійснював дій, які могли бути порушеннями Присяги державного службовця. Однак, суд, аналізуючи текст Присяги, зробив висновок, що в основі поведінки державного службовця закладені етичні, правові та службово-дисциплінарні норми поведінки, порушення яких створює факт порушення Присяги".

"Суд визнав, що публічна розмова з використанням нецензурної лайки, із застосуванням погроз і приниження людської гідності, з підкресленням своєї посади і "особливого статусу" підриває авторитет державної влади, довіру суспільства до органів виконавчої влади, поширює думку про вседозволеність чиновників високого рангу і не відповідає званню державного службовця, правильно було розцінено Президентом України як порушення Присяги", – йдеться в повідомленні.

Як відомо, Кабмін підвищив зарплати чиновникам.

Читайте також: Лещенко просить усунути Ляшка від роботи через вульгарні анекдоти

Джерело: ua1.com.ua
04.04.2017

Сьогодні
25 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація