МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Справи Майдану: Горбатюк каже, що записи свідчень Вороненкова суд не прийме

 

Свідчення покійного екс- депутата Держдуми Російської Федерації Дениса Вороненкова у "майданівських" справах не матимуть юридичної сили в суді.

Про це заявив у п'ятницю на брифінгу керівник Департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Покази Вороненкова стосувалися розвитку подій і інформації, яка у нього була як у державного чиновника щодо дій на Майдані, як на це реагували правоохоронні органи і керівництво Російської Федерації. Також вони стосувалися з'їзду, що не відбувся 22 лютого 2014 року...На жаль, це недолік нашого Кримінально-процесуального кодексу, що тільки ті свідчення можуть використовуватися, які безпосередньо почув сам суддя в судовому засіданні", - сказав Горбатюк.

Джерело: www.ukrinform.ua
07.04.2017

Сьогодні
27 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація