МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Завтра суд ООН оголосить рішення у справі за позовом України проти Росії

 

Початок засідання заплановано на 15:00 за місцевим часом (16:00 за Києвом).

Міжнародний суд ООН у Гаазі 19 квітня о 15:00 за місцевим часом (16:00 за Києвом) оголосить рішення щодо забезпечувальних заходів у справі за позовом України проти Росії щодо відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації протягом її незаконної агресії.

Згідно з порядком денним, опублікованій на сайті суду, засідання розпочнеться у середу, 19 квітня, о 15:00 годині за місцевим часом (16:00 за Києвом).

Як повідомлялося, 6 березня у Гаазі відбулися перші слухання у справі Україна проти Росії в Міжнародному суді ООН. Слухання тривали чотири дні у два етапи - 6 та 8 березня на слуханнях виступила українська сторона, а 7 та 9 березня - російська.

7 березня під час виступу на Міжнародному суді ООН в Гаазі за позовом України проти Росії, російський представник заявив, що бойовики на Донбасі викопали зброю з шахт. Водночас Росія не стала коментувати докази, надані українською стороною, щодо використання бойовиками на Донбасі новітньої зброї, яка є на озброєнні лише в російської армії.

Джерело: tyzhden.ua
18.04.2017

Сьогодні
27 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація