МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

9 суддів вищих судів не пройшли перевірку на доброчесність

 

9 суддів вищих судів, які беруть участь у конкурсі до Верховного Суду, отримало негативні висновки Громадської ради доброчесності.

За результатами засідання Громадської ради, її члени проголосували за направлення до Вищої кваліфікаційної комісії суддів висновків, що судді Вищого господарського суду Інна Алєєва, Алла Демидова, Тетяна Дроботова, Віталій Картере, Інна Панова та суддя цього суду у відставці Ніна Акулова не відповідають критерію доброчесності.

Також негативний висновок громадськості отримали суддя Вищого адміністративного суду Яна Іваненко та суддя у відставці Микола Сірош, суддя Вищого спеціалізованого суду Станіслав Кравченко, суддя Фрунзенського райсуду Харкова Тетяна Бабкова.

Крім того, не пройшли перевірку у Громадській раді доброчесності професор Полтавського інституту бізнесу Петро Гуйван та доцент кафедри цивільного права Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Олег Печений.

Стосовно трьох кандидатів Громадська рада доброчесності не винесла ані позитивного, ані негативного висновку і вирішила передати до ВККСУ отриману інформацію, аби кандидати під час співбесіди могли пояснити її. Це стосується судді Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ Наталії Марчук, судді Хорольського райсуду Полтавської області Наталії Миркушіної та адвоката Адвокатського об’єднання "Адвокатська фірма "Петро Бойко та Партнери" Ольги Демидюк.

Водночас не виявлено обставин, що можуть свідчити про невідповідність критеріям доброчесності та професійної етики щодо шістьох кандидатів: судді апеляційного суду Івано-Франківської області Олександра Васильєва, судді Івано-Франківського міського суду Лева Кишакевича, судді господарського суду Києва Оксани Гумеги, судді апеляційного суду Луганської області Євгена Коротенка, професора Харківського національного університету ім. Каразіна Олена Кібенко та доцента Запорізького національного університету Олександра Ганзенка.

Джерело: ukrainepravo.com
18.04.2017

Сьогодні
27 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація