МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Верховенство права у наданні послуг: як співпрацювати владі і громаді? ПРЕС – АНОНС

 

Над цим питанням 24 – 25 квітня 2017 року дискутуватимуть учасники конференції шведсько-українського проекту Академії Фольке Бернадотта «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні».

Місце проведення: Готель “Воздвиженський” (вул. Воздвиженська, 60 А, Б).

Початок конференції – о 10:00, реєстрація – з 9:30.

Представники міст-партнерів проекту, партнерських державних інституцій та міжнародних проектів обговорять, як вже здійснюються реформи у наданні адміністративних послуг на національному та місцевому рівнях, та як надалі можна працювати над зміцненням верховенства права в Україні.

Захід розпочнеться з привітальних слів Посла Швеції в Україні Мартіна Хагстрьома та директора Департаменту превенції, миротворчості та врядування Академії Фольке Бернадотта (Стокгольм) Маркуса Дерблома.

До роботи конференції долучаться представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства економічного розвитку та торгівлі Україні, Міністерства юстиції України, Верховної Ради України та офісу Академії Фольке Бернадотта у Стокгольмі та Києві, а також представники інших міжнародних організацій.

Окрім обміну досвідом локальних та національних реформ, учасники обговорять гендерну рівність та верховенство права у перехідний період і в умовах конфлікту. Другий день конференції набуде формату «світового кафе» і надасть можливість у неформальній атмосфері обговорити іноваційні ідеї щодо співпраці місцевої влади та громадськості, підвищення правової обізнаності та  зміцнення верховенства права на місцевому рівні.

Усіх зацікавлених у відвіданні та висвітленні конференції просимо звертатися до спеціаліста проекту Ольги Лучки: olya.luchka@gmail.com , тел.: 097   299 07 24

Довідка: Проект «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні» реалізується шведським урядовим агентством Академією Фольке Бернадотта у 2014–2017 рр. за фінансової підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку ( Sida ). Метою проекту є підтримка зміцнення та інтеграції принципів верховенства права в сфері надання публічних послуг органами місцевого самоврядування в Україні. Проект поширює свою діяльність на 12 міст-партнерів в межах України і включає самооцінку верховенства права у місцевому самоврядуванні, підвищення спроможності місцевих органів влади та підтримку громадянського суспільства у підвищенні правової обізнаності.

Джерело: ruleoflaw.in.ua
20.04.2017

Сьогодні
25 квітня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація