МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

ВАСУ відмовився розглядати позов Шокіна до Ради і президента

 

"Адміністративний позов залишити без розгляду", - оголосив головуючий суддя Валентин Мороз.

Вищий адміністративний суд України відмовив представникам колишнього генерального прокурора Віктора Шокіна в задоволенні клопотання про поновлення строків подачі позову і залишив позов Шокіна до Верховної Ради і президента без задоволення.

"У задоволенні клопотання позивача про поновлення строку звернення до суду відмовити. Адміністративний позов Шокіна... залишити без розгляду", - озвучив головуючий суддя Валентин Мороз ухвалу суду.

Як повідомлялося, 29 березня 2016 року Верховна Рада дала згоду на звільнення президентом України Петром Порошенко генпрокурора Віктора Шокіна. 3 квітня Порошенко підписав указ про звільнення його з посади. У травні генпрокурором України був призначений Юрій Луценко.

У березні 2017 року Шокін подав позов до ВАСУ про визнання незаконними та скасування рішень про його звільнення, а також про відновлення в адміністративній посаді. У справі зазначено, що позивач - Шокін, відповідачі - президент України Петро Порошенко, Верховна Рада (представник відповідача - Микола Олефіренко).

У прес-службі ВАСУ пояснили, що Шокін просить визнати незаконними та скасувати постанову Верховної Ради про надання згоди на його звільнення, а також відповідні укази президента. Крім того, екс-генпрокурор просить відновити його "в адміністративній посаді".

Джерело: tyzhden.ua
20.04.2017

Сьогодні
24 квітня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація