МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

На Олександра Бобровника, який судив Насірова та Мартиненка, відкрили дисциплінарну справу

 

Друга дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя відкрила дисциплінарну справу проти судді Солом'янського районного суду Києва Олександра Бобровника, який обирав запобіжні заходи для Романа Насірова та Миколи Мартиненка.

Про це повідомила секретар другої дисциплінарної палати ВРП Тетяна Малашенкова.

Таке рішення дисциплінарна комісія суддів прийняла на засіданні 24 квітня.

Справа проти Бобровника стосується несвоєчасного внесенням ним копій своїх судових рішень до Єдиного реєстру судових рішень.

Невчасно виконану суддею роботу зафіксовані в лютому-березні 2017 року, коли судові рішення не вносилися до реєстру довше наступного дня після їх прийняття.

Олександру Бобровнику загрожує відсторонення від посади та звільнення, якщо дисциплінарна палата знайде в діях судді Бобровника ознаки порушення присяги.

Як відомо, 7 березня суддя Бобровник заарештував відстороненого главу Державної фіскальної служби Романа Насірова, якому встановив заставу в розмірі 100 млн гривень.

22 квітня суддя відмовився заарештувати колишнього народного депутата від "Народного фронту" Миколу Мартиненка та віддав його на поруки.

Джерело: umoloda.kiev.ua
24.04.2017

Сьогодні
26 квітня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація