МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Член НАЗК Радецький спростовує, що перешкоджав перевірці декларації судді Печерського суду

 

Член Національного агентства України з питань запобігання корупції, заступник голови агентства Руслан Радецький спростовує інформацію про те, що міг якось перешкодити початку перевірки декларації судді Печерського районного суду Києва Христини Тарасюк. Про це він сказав в ефірі програми Радіо Свобода «Ваша Свобода».

25 квітня агентство «Українські новини» з посиланням на джерело повідомило, що Радецький міг вплинути на відтермінування початку перевірки судді Тарасюк, яка у лютому ухвалила рішення про невинуватість Радецького у справі про ймовірне його кермування автомобілем у нетверезому стані.

«Я цієї судді навіть прізвище не знав, цим питанням займався мій адвокат. Тому я підписав рішення (про початок перевірки судді у відповідь на запит Спеціалізованої антикорупційної прокуратури – ред.), виніс його на засідання НАЗК. Вже потім я дізнався, що це за суддя, і заявив, що не голосуватиму, бо виникає конфлікт інтересів», – наголосив він в інтерв’ю Радіо Свобода.

Руслан Радецький також наголосив, що справу про кермування закрили, бо там не було складу адміністративного порушення. «Ця інформація (про кермування у нетверезому стані – ред.) була неправдива», – зазначив член НАЗК.

Засідання НАЗК відбулося напередодні, 25 квітня.

Джерело: www.radiosvoboda.org
25.04.2017

Сьогодні
22 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація