МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Судді Вищого господарського суду Акулова та Демидова залишили конкурс до Верховного Суду

 

Судді Вищого господарського суду України Алла Демидова та Ніна Акулова не пройшли співбесіду у рамках конкурсу до Верховного Суду.

Ці кандидати отримали негативні висновки Громадської ради доброчесності.

У висновках ради доброчесності зазначалося, що суддя Акулова та Демидова були тісно пов'язані з екс-головою ВГСУ Віктором Татьковим та його заступником Ємельяновим, щодо яких наразі ГПУ відкрила кримінальне провадження за підозрою у втручанні в автоматизовану систему розподілу судових справ. 

"Кандидати віднесені слідством до групи суддів Вищого господарського суду України, на яких здійснювався розподіл справ з порушенням порядку, встановленого законом", - йдеться у висновках ГРД.

На такі заяви ГРД Акулова та Демидова відповіли, що втручання у систему не було, оскільки власне система виключає таку можливість. 

Члени колегії ВККСУ після годинної розмови з кандидатами та заслуховування пояснень від них щодо негативних висновків від Вищої ради доброчесності, встановили, що Акулова та Демидова не підтвердили здатність здійснювати правосуддя у Касаційному господарському суді нового Верховного Суду, тому вони вибувають із конкурсу.

Також співбесіду не пройшли суддя Київського апеляційного адмінсуду Олена Ганечко, суддя Рівненського апеляційного господарського суду Вікторія Коломис, адвокат Ярослав Богачук та доцент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Олег Печений. 

Джерело: ukrainepravo.com
25.04.2017

Сьогодні
21 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація