МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

У Ковелі колишній суддя виграв суд у Пенсійного фонду

 

Ковельський міськрайонний суд розглянув у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом ковельчанина Василя Оксентюка до об’єднаного управління Пенсійного фонду України щодо розміру пенсії.

Позивач працював на посадах слідчого та старшого слідчого в органах прокуратури, суддею у Ковелі та в апеляційному суді Волинської області до кінця грудня 2016 року.

Управління Пенсійного фонду призначило Василю Оксентюку, як судді у відставці, щомісячне довічне грошове утримання у розмірі 84 відсотки від заробітної плати працюючого судді. Василь Никифорович вважає таку пенсію несправедливою, а дії державної установи – протиправними.

Головуюча по справі суддя Ірина Логвинюк позов свого колишнього колеги по Ковельському райсуду задовольнила повністю. Суд зобов’язав Пенсійний фонд зарахувати позивачу до стажу його роботи судді, що дає право на відставку, стаж роботи на посадах в органах прокуратури, який становить майже 8 років, та трирічне проходження строкової служби у Збройних силах Радянського Союзу.

Також мають здійснити перерахунок та виплату Василю Оксентюку, як судді у відставці, щомісячного грошового утримання в розмірі 90 відсотків грошового утримання судді, який працює на відповідній посаді, із суми 29 920 гривень без обмеження граничного розміру, із врахуванням раніше виплачених сум, та звільнити його, як учасника бойових дій, від вирахування податку з довічного грошового утримання.

Джерело: kowel.rayon.in.ua
10.05.2017

Сьогодні
22 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація