МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суди масово зволікають із розглядом переданих справ: деякі лежать більше року - НАБУ

 

У Національному антикорупційному бюро України заявляють, що суди масово зволікають із розглядом переданих їм від Бюро кримінальних проваджень.

Як повідомляє прес-служба НАБУ, станом на 30 квітня Бюро направило до судів 65 справ, з них суди прийняли рішення лише у 17 справах, 26 справ перебувають на стадії розгляду, а розгляд 22 не почався.

“Деякі справи лежать у судах без руху більше року. Серед причин затягування розгляду: проблеми з визначенням підсудності, неможливість сформувати склад суддів, неявка учасників, повернення обвинувального акта тощо”, – зазначили в НАБУ.

При цьому в Бюро розповіли, що всі рекорди б’є справа про отримання неправомірної вигоди суддею Сєверодонецького міського суду (відомою як суддя з нерухомістю в Іспанії) – судовий розгляд не розпочато протягом 14 місяців.

Крім того, 12 місяців у суді безрезультатно знаходиться провадження про незаконний вплив на міністра економічного розвитку і торгівлі, 11 місяців — справа про отримання неправомірної вигоди начальницею відділу прокуратури Кіровоградської області.

Джерело: news.finance.ua
15.05.2017

Сьогодні
20 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація