МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Наперстки для Януковича: втікачу- "легітимному" запропонували три варіанти суду

 

Незалежно від того, де на момент суду знаходитиметься екс-президент, він може бути "присутнім" на засіданні, вибравши один з варіантів відеозв'язку

Три варіанти відеозв'язку з судом надав на вибір колишньому президенту України Віктору Януковичу Оболонський районний суд Києва.

Відповідне роз’яснення вже направили адвокатам екс-глави держави. Про цe у Facebook повідомила прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган з посиланням на слова представника державного обвинувачення в суді, прокурора Військової прокуратури України Руслана Кравченка.

"Участь Віктора Януковича в підготовчому судовому засіданні передбачається не через міжнародну правову допомогу, тому немає необхідності суду звертатися в державні органи РФ. Суд, маючи таку можливість, надав швидке виконання прав обвинуваченого", – написала Сарган.

Вона додала, що свого часу Янукович неодноразово заявляв про своє бажання брати участь у судовому процесі. Оскільки він отримав усі можливості заочної присутності на засіданні, в якому б місці в цей час не знаходився, тепер справа тільки за стороною захисту та тим, як екс-президент відповідає за свої слова.

Нагадаємо, наступне судове засідання у справі Віктора Януковича про державну зраду відбудеться 18 травня. Головуючий суддя Владислав Дев'ятко ухвалив рішення надати стороні захисту можливість бути присутніми на процесі у режимі відеоконференції.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Генпрокурор Юрій Луценко повідомив президентові Петру Порошенку про те, що у слідчих є незаперечні докази провини Віктора Януковича.

Автор матеріалу: Оксана Ханас

Джерело: znaj.ua
16.05.2017

Сьогодні
26 квітня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація