МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

РСУ розгляне звернення щодо штату Херсонського міського суду

 

18 травня відбудеться засідання Ради суддів України, на якому мають створити робочі групи з перевірки організаційної діяльності двох судів та розглянути звернення щодо заповнення штату Херсонського міського суду Херсонської області.

Як повідомили виданню «Закон і Бізнес» в РСУ, засідання відбудеться 18 травня о 10:00 у приміщенні ДСАУ (вул. Липська, 18/5, м. Київ) в режимі відеоконференцзв'язку.

Орієнтовний порядок денний складатиметься з шести питань, серед яких:
- розгляд відкритого звернення зборів суддів Херсонського міського суду Херсонської області щодо заповнення штату суду; про створення робочої групи з метою перевірки організаційної діяльності Южноукраїнського міського суду Миколаївської області; про створення робочої групи з метою перевірки організаційної діяльності Львівського апеляційного адміністративного суду. Доповідачем
по цих питаннях виступатиме голова РСУ Валентина Сімоненко.

Члени РСУ також планують затвердити Орієнтовний план роботи на друге півріччя 2017 року та розглянути питання про заохочення.

На засідання запрошений голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк.

Нагадаємо, експеримент із перетворенням трьох районних судів міста Херсона в один міський завершився не так, як планувалося. Нова установа - Херсонський міський суд Херсонської області - запрацювала ще рік тому, проте справи в ній розглядають тільки 15 суддів. У той час як штатна чисельність - 46 осіб.

Крім того, до цього часу не завершена процедура ліквідації трьох райсудів.

Джерело: most.ks.ua
17.05.2017

Сьогодні
18 серпня 2017

Анонс подій:

 


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Звіт у рамках моніторингу стану незалежності суддів за результатами опитування суддів-делегатів XII позачергового зїзду суддів України 19-20 червня 2014 року.

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в УкраїнiАрхів заходів Центру>>

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація