МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

ВРП має пришвидшити призначення суддів Херсонського міського суду, — РСУ

 

Рада суддів вирішила звернутися до Вищої кваліфікаційної комісії суддів та Вищої ради правосуддя щодо пришвидшення процедури призначення суддів Херсонського міського суду Херсонської області.

Таке рішення було прийняте на засіданні РСУ 18 травня, передає «Закон і Бізнес».

Самоврядники розглянули відкрите звернення зборів суддів Херсонського міського суду Херсонської області щодо заповнення вакантних штатних одиниць. Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента від 19 січня 2016 року, було ліквідовано Дніпровський, Комсомольський та Суворовський районні суди міста Херсона та утворено Херсонський міський суд, який розпочав свою діяльність з четвертого квітня 2016 року.

Новоствореному міському суду було визначено штатну чисельність суддів у кількості 46 одиниць. Станом на квітень 2017 року фактична кількість суддів становить 19 осіб, з яких тільки 15 мають право здійснювати правосуддя, а реальне середньомісячне навантаження на суддю, якому визначено спеціалізацію з розгляду цивільних та адміністративних справ становить 262 справи та матеріалів; на суддю, який розглядає кримінальні та справи про адміністративні правопорушення припадає 213 справ та матеріалі, а слідчі судді змушені розглядати по 364 матеріали.

В РСУ зазначили, що така кількість справ є неспівмірною з фізичними можливостями людини, з огляду на необхідність ретельного вивчення усіх матеріалів справи, проведення судового засідання та постановлення обґрунтованого судового рішення.

Щодо створення робочих груп з метою перевірки організаційної діяльності Южноукраїнського міського суду Миколаївської області та Львівського апеляційного адміністративного суду, то у першому випадку така робоча група була створена і до неї увійшли члени РСУ Людмила Волкова, Володимир Гуревський та Олександр Демешин, а у другому - рішення прийнято не було.

Крім того, члени РСУ затвердили Орієнтовний план роботи органу суддівського самоврядування на друге півріччя 2017 року та підтримали подання щодо відзначення своїх колег у відставці державними нагородами з нагоди Дня Конституції України.

Джерело: zib.com.ua
19.05.2017

Сьогодні
22 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація