МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Найчастіше в судах розглядаються справи про недійсність заповітів (ВІДЕО)

 

Найбільш розповсюджена категорія справ, які розглядаються чи не в кожному суді України, - це справи про визнання права власності в порядку спадкування. Про це заявив суддя Фастівського міськрайонного суду Вадим Бутенко під час передачі «Громадська приймальня» в ефірі на телеканалі «Київ» 19 травня 2917 року.

Про те, що це дійсно найбільш болюче питання для багатьох громадян країни, підтвердив і перший дзвінок в студію, коли глядач запитав, а як судді можуть скасовувати заповіти, якщо людина «з того світу» вже ніяк це рішення не оскаржить… Вадим Бутенко з цього приводу пояснив, що як би правильно не був складений заповіт, але право на звернення до суду також є у кожного громадянина. Як варіант зменшення ризиків, суддя запропонував під час складення заповіту запрошувати якомога більше зацікавлених осіб, що зменшить у подальшому кількість потенційних позивачів.

Своєю чергою, відповідаючи на запитання ведучого програми – адвоката Олексія Шевчука, «а як бути за ситуації, коли в заповіті прямо наголошується на тому, що спадкоємцям забороняється оскаржувати заповіт в суді», В. Бутенко пояснив наступне. «Коли бажають визнати заповіт недійсним, то як правило наголошують, що на заповіті несправжній підпис заповідача, або що людина не усвідомлювала свої дії. Тоді таке застереження втрачає сенс – і суд буде розглядати справу по суті», - пояснив суддя.

А далі під час програми суддя Бутенко разом з адвокатом Шевчуком відповідали на конкретні запитання киян, про що можна дізнатись, переглянувши відео нижче.

Джерело: zrada.today
19.05.2017

Сьогодні
27 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація