МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Участь суддів у ток-шоу є апріорі провальною, - експерт

 

Суддя звик говорити мовою закону і він не готовий до гнучкості, не готовий підлаштовуватися під ту чи іншу аудиторію, а тому участь суддів у ток-шоу, телевізійних програмах є апріорі провальною.

Таку думку висловив голова Комітету Ради суддів України з питань комунікації Олександр Сасевич під час першого загальнонаціонального форуму «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього», передає кореспондент видання «Закон і Бізнес».

За його словами, одним із напрямків інформаційної діяльності судової влади є дискусійний: участь суддів у ток-шоу, телевізійних програмах, форумах. "На моє глибоке переконання, участь суддів у ток-шоу є апріорі провальним. Бо, як правило, на таких заходах присутні політики, які працюють на свій рейтинг. Апріорі суддя звик говорити мовою закону. Він не готовий до гнучкості, не готовий підлаштовуватися під ту чи іншу аудиторію", - зауважив О.Сасевич.

На його думку, суддям варто брати участь у телевізійних програмах, в яких до дискусії запрошені професіонали-юристи, а не політики.

Нагадаємо, нещодавно О.Сасевич дав інтерв'ю газеті «Закон і Бізнес», у якому, зокрема, висловив думку, що у більшості судів уже склалися нормальні робочі відносини з представниками ЗМІ.

Джерело: zib.com.ua
22.05.2017

Сьогодні
21 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація