МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

СУДДІ І ЗМІ ШУКАЛИ КОМПРОМІС ЗА КРУГЛИМ СТОЛОМ

 

22 травня, судді-спікери Вінницького апеляційного адміністративного суду Андрій Загороднюк та Тетяна Драчук взяли участь у роботі першого загальнонаціонального форуму «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього».

Захід проходив у форматі перегляду в режимі відеоконференцзв’язку на базі Вінницького апеляційного адміністративного суду за ініціативою територіального управління Державної судової адміністрації України у Вінницькій області.

Форум організовано за підтримки Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні, Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Ради суддів України, Верховного Суду України, Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України, Центру демократії та верховенства права, Громадського об’єднання «Детектор медіа», Інституту масової інформації, Національної спілки журналістів України.

Метою зібрання було осмислення негативних тенденцій у інформативному просторі та напрацювання антикризової комунікаційної стратегії спільними зусиллями судів та медійників.

Діалог відбувався в рамках трьох сесій, під час яких учасники форуму отримали можливість висловитись щодо гострих кутів у співпраці та шляхів їх подолання, а також ознайомитись із вітчизняним та зарубіжним досвідом налагодження комунікації між судами та ЗМІ. Ділились думками щодо етичних стандартів співпраці.

Говорили про наболіле, про можливі механізми вирішення етичних конфліктів у діяльності судів та ЗМІ, адже усі без винятку зацікавлені в налагодженні конструктивної співпраці та формуванні позитивного іміджу як судової влади, так і засобів масової комунікації, та, в решті-решт, у зрілості суспільної думки.

В останній сесії відбулась дискусія, де усі запрошені висловили свої враження та пропозиції про подальші кроки взаємодії. Крім того, усі погодились, що такий форум повинен відбуватись щороку для того, щоб обговорювати нагальні проблеми та впроваджувати правила майбутньої співпраці у взаємній підтримці та повазі.

По завершенню форуму заступник начальника ТУ ДСА у Вінницькій області Олег Кислиця подякував усім учасникам за гарну роботу, а голові Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталію Кузьмишину - за надання платформи для проведення цього заходу.

Джерело: Прес-служба ВААС
23.05.2017

Сьогодні
25 квітня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація