МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Засуджений екс-суддя Кулініченко може поновитися на посаді

 

Екс-суддя домігся повторного перегляду його вироку Верховним судом України

Екс-суддя Обухівського районного суду Київської області Геннадій Кулініченко, якого було засуджено та звільнено з посади за вчинення злочину (винесення завідомо неправосудного рішення), може поновитися на посаді. Справа призначена до розгляду Судовою палатою у кримінальних справах Верховного суду України на 25 травня 2017 року о 10:00, йдеться у повідомленні на сайті ВСУ.

Нагадаємо, у 2013 році суддя Кулініченко був засуджений за винесення завідомо неправосудного рішення, через яке земельні ділянки загальною площею 8,91 га було протиправно вилучено з державної власності та в підсумку оформлено на позивачів у справі.

У 2014 році цей вирок пройшов перегляд Апеляційним судом міста Києва, Вищим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Судовою палатою у кримінальних справах Верховного суду України та був залишений без змін. Згодом, у 2015 році екс-суддя поповнив лави адвокатів.

Але Кулініченко хоче переглянути ухвалу Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 10 червня 2014 року щодо нього у Судовій палаті у кримінальних справах. Про це свідчать дані реєстру судових рішень та сайт Верховного суду України.

Нагадаємо, у вересні 2016 р. в Україні офіційно стартувала судова реформа, метою якої є очищення судової системи від непрофесійних, корумпованих та політично заангажованих суддів.

Джерело: ua.112.ua
24.05.2017

Сьогодні
22 червня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація