МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Ситник розповів про затримання працівниці суду, яка "зливала" інформацію про обшуки

 

За словами керівника НАБУ, правоохоронці дуже довго намагалися "піймати цього працівника за руку".

Сьогодні, 24 травня, викрили на гарячому працівницю суду, яка зацікавленим особам "зливала" інформацію про обшуки, які планувало проводити НАБУ.

Про це директор НАБУ Артем Ситник заявив на парламентських слуханнях у середу, 24 травня.

Під час свого виступу, Ситник наголосив, що йому щойно повідомили про затримання працівника суду, який за гроші зливав інформацію по санкціям на обшуки, які отримували в судах.

"І ми дуже довго намагалися піймати цього працівника за руку, сьогодні ми його піймали. Тобто, фактично бралася інформація з реєстру судових рішень – закритої частини, і особам зацікавленим – ця справа стосується великих олігархів земельних. Затримана працівниця при передачі роздрукованої закритої інформації з судових рішень про обшуки, на підконтрольних йому підприємствах", – зазначив він.

Ситник також додав, що НАБУ на низовому рівні має проблеми, які заважають розслідувати і велика частина обшуків "зливається".

Нагадаємо, раніше Артем Ситник заявляв, що у розслідуваннях Національного антикорупційного бюро України фігурують більше 33 держпідприємств, 10 з яких входять до сотні найбільших в Україні. За словами керівника НАБУ, у рамках розслідувань Бюро арештовано близько 600 млн грн, 800 млн дол. та корпоративні права у майже 30 компаніях.

Джерело: tsn.ua
24.05.2017

Сьогодні
25 травня 2018

Анонс подій:

 Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація